Home

Koncerty pro děti

Pro děti v Praze Program a vstupenky 2021 GoOu

  1. Program a vstupenky na nejlepší akce pro rodiny s dětmi v Praze, Výstaviště Praha, Gabriel Loci, Náměstí Jiřího z Poděbrad, Azyl78 a další. Kompletní přehled na Srpen 2021 a dále. Info kam v Praze a lístky najdete na GoOu
  2. Dětské festivaly a koncerty, aneb kam vyrazit s dětmi za muzikou..
  3. álech SAZKA. Domů.
  4. Programy pro děti, dospívající i dospělé Koncerty a workshopy pro zvídavé děti a jejich neméně zvídavé rodiče, pro teenagery i dospělé. Přijďte k nám do Rudolfina strávit společný čas a zažijte radost z hudby a hudebního tvoření
  5. Koncerty jsou určeny dětem ve věku přibližně 5-13 let a dříve jsme je nabízeli jako celý cyklus (Cyklus D - pro děti a rodiče), nicméně v nové sezoně budeme nabízet koncerty jednotlivě, s okamžikem zahájení prodeje vstupenek vždy 14 dní před termínem konání. Rádi bychom upozornili, že se nejedná o náhradní.
  6. Koncerty, festivaly, grilování i program pro děti. Zpět na výpis. Každý týden na našem Facebooku probíhá řada soutěží o vstupenky na koncerty a akce nebo grilování s přáteli. Kromě programů zůstává Výstaviště otevřené i pro všechny, kteří si chtějí přijít zasportovat, projít se s kočárkem nebo s.
  7. V přehledu najdete nabídku hudebních akcí- koncerty, festivaly 2020, programy kin, divadel. Pokud nevíte kam vzít děti, napoví vám sekce pro děti. U nás si vybere každý. Pokud pořádáte akce, nebo se o některé akci chcete podělit s ostatními, vložte akci do nabídk

Koncerty, Výstavy, Pro děti, Kulturní akce Tábor Probíhá do: Úterý 31. 08. 04 04 - 29/08 LUCIE MRÁZOVÁ - Vektory měst Výstavy Vodárenská věž, Žižkova ulice Probíhá do: Neděle 29. 08. 05 05/08-10/10 PAVEL KLÍMA - Zahrada Dr. Hirsche Výstavy Galerie U. Navigace. Úvodní stránka; Koncerty & vstupenky. Předplatné; Cyklus koncertů A; Cyklus koncertů B; Cyklus koncertů pro děti a rodiče; Mimořádné koncerty a akc Varhanní Vyšehrad: Varhanní odpoledne pro děti. Kde: Bazilika svatého Petra a Pavla (Vyšehrad), Praha 2. Cena vstupenky: Zdarma. Štítky: Koncerty Praha 2 koncerty pro děti film pohádky filmová hudba Varhanní Vyšehra Akce pro děti v České Lípě Přehled koncertů, festivalů a hudebních vystoupení v Praze. Prodej vstupenek na koncerty a festivaly v Praze Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily <<předchozí den. následující den>> Koncerty Festivaly Muzikály.

Kalendář akcí Brněnsko - akce pro děti. Celý region Brno Slavkov u Brna Hodonín Blansko Jemnice Vyškov Velké Meziříčí Křižanovice Třebíč Zastávka Tišnov Moravské Budějovice Rosice Křižínkov Moravský Krumlov Baliny Skalka Adamov Vídeň Otín Ivančice Zbýšov Dukovany Kuřim Dolní Kounice Hustopeče Velká Bíteš. Lída Helligerová - Koncerty pro děti, Hradec Králové. 1,112 likes. Lída Helligerová Zpěvačka sk. Schovanky a autorka hudebních představení pro děti.V případě vašeho zájmu o představení či CD nás.. Akce pro děti Trutnov Termíny koncertů a festivalů v Ostravě pro rok 2021. Seznam velkých koncertů v halách, klubové koncerty, festivaly a další hudební akce v Ostravě. Prodej vstupenek na koncerty v Ostrav Děti ráje - zámek Lednice. INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY U ZÁMKU LEDNICE. Informace o konání v Lednici Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste.

Děkujeme, že sledujete Boleslavsko hledá talent 2020, která je projektem NF šance pro děti a podporuje děti v rozvoji jejich talentu.Již 4. ročník tohoto projektu je tu pro všechny talentované děti, které byly porotou vybrány, účastnily se castingů a čekají na něhodnotné ceny Koncerty Festivaly Mášenka se v lese nudí, a tak vleze dovnitř oknem, jak to bude dál?Pro děti od 3 let.Délka: 45min.Pořádá spolek Unius, z.s. a Skibi s.r.o.Vindyšova továrna, Na Betonce 114/2, Praha - Radotín. 04.09.2021 sobota. Potterfest 2021- Praha. Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha.

Koncerty pro děti v Rudolfinu. E4. Ve víru kotle. Jakub Pikla — dirigent. Kdo chce umět v rytmu hrát, potřebuje pevný řád. Když se nechá hudbou vést, může se až k nebi vznést Koncerty pro děti - Dvořákova síň Rudolfina - Praha. Zveme vás na koncerty určené vám i vašim dětem. Tyto pořady se staly velice oblíbenými a dokáží vyprodat Dvořákovu síň Rudolfina.Novou podobu dětských koncertů připravil režisér Vladimír Jopek a jeho kolegové z Malého Vinohradského divadla, kteří budou na.

Secesní lázeňská kolonáda | Krkonoše - oficiální webové

Pro mlsné hudební jazýčky. Nejslavnější světový šéfkuchař Jacques Patleux už roky hledá tajemný recept na nejlahodnější jídlo, které uchvátí každý jazyk. Teď je možná blízko historickému průlomu! Buďte u toho a ochutnejte čtyřchodové symfonie, pomalu tažené Largo i flambované palačinely Přihlaste se k našemu newsletteru a buďte jako první v obraze. Sledujte nás na sociálních sítích. Youtube; Facebook; Twitter; Instagra V letním kině v Klášterci nad Ohří vás čekají nejen filmy, ale i zábavné programy pro dospělé i děti. V pátek 2. července od 18.00 hodin si můžete přijít zatančit při Večeru při lampiony. V sobotu 3. července od 15.00 hodin se chystá program pro děti na přivítání prázdnin Profil kapely Pro děti (acoustic-alternative) z města , obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky Hudební a výtvarné dílny pro děti a hravé dospělé Akce byla z důvodu nařízení vlády zrušena. 25. 10. 2020 Hlavní program 24.-25. 10. 2020 Dvoudenní dílna s Janem Rokytou Národní galerie Praha, Klášter sv. Anežky České Anežská 12, Praha 1 Pozvání mezi lektory PICCOLI letos přijali také cimbalista Jan Rokyta a flétnistka Jana Semerádová

Nevíte, kam vyrazi s dětmi? Vyberte si z našich akcí a prožijte nové zážitky v divadle, muzkálech pro děti, na kouzelnických show a další akcích - Praha, Brno. Cokoliv akce pro děti akce pro seniory rodinná akce workshop vzdělávání výlet beseda pro seniory divadlo akce pro mládež kino zdarma koncert pro děti pro mládež rodinná sport tradice tábor taneční charitativní festival taneční zábava výstava gastro sout. Struny dětem, festival pro zvídavé děti a hravé rodiče, nabízí od roku 2010 uměnímilovným rodinám program naplněný zážitkovým poznáváním nejrůznějších uměleckých forem Srdečně Vás zveme na kulturní akce, které pořádá Chvalský zámek. Akce pro děti: Pravidelné detektivní týdny či víkendy pro děti a jejich rodinné týmy (únikové hry pro děti s příběhy vážícími se k historii zámku), Pohádkové víkendy s princeznami, rytíři, vílami i skřítky (speciální komentované prohlídky) a další akce, při nichž se děti.

Spolek Děti fitness aneb sportem proti drogám®, z.s., je neziskové občanské sdružení, které se již od roku 1999 snaží budovat v dětech vztah ke sportu, správně vyplňovat jejich volný čas a tím předcházet negativním jevům současnosti, jako je např. zneužívání drog © Městské kulturní centrum Beroun, 2020. All rights reserved. Webové stránky vznikly s finanční podporou Středočeského kraje Kulturní festival Novohradské Hraní 2021. 10:00. Nové Hrady. Kulturní festival Novohradské Hraní (11. ročník) 5. - 10.7., 10 - 16 h, Hrátky Na Palubě - Obr-šachy, Člověče nezlob se, Výstava Tomáš Záborec: Dřevomalby (červenec) 10:00. Galerie Koželužna. 5.6. - 30.7.2021 Výstava, které se můžete dotknout a která se. Informační centrum Žižkovo nám. 1 Borovany 373 12 tel.: 387 001 356 tel.: 387 001 351 e-mail: info@borovany-cb.cz Stránky města Borovan Koncerty Besedy Pro děti Pro děti. Zahájení CVIK sezóny středa 01. září 2021 Sezónu slavnostně zahájíme ve středu 1.9. Zjistit více . Deset-dvacet-Sova! sobota 13. listopadu 2021 Interaktivní představení pro rodiče s dětmi od 4 let Zjistit více Koupit vstupenku. Ukradené Vánoce.

Děti se spolu s Pohádkovými obrazy pro violu a klavír od Roberta Schumanna vypraví na cestu plnou fantazie a hudby. Promění se v draky, rytíře a princezny. Společně budeme tančit, smát se a dirigovat, ale také jen v klidu poslouchat. Přitom se děti dozvědí něco o viole a klavíru a době Roberta Schumanna V této epidemické době bohužel zůstávají koncertní sály Karlovarského symfonického orchestru pro publikum stále zavřené. Nemůžou se tedy konat ani pravidelné výchovné koncerty pro děti, proto vzniká cyklus pohádek, který seznámí děti s různými nástroji symfonického orchestru

Chcete se svými dětmi vyrazit na zajímavou akci z oblasti sportu, vzdělávání, kultury či zábavy? Webová stránka Kam s dětmi nabízí přehledný seznam rozmanitých aktivit pro mladší i starší děti, ze kterých je možné vybírat podle mnoha parametrů. Najděte vhodnou zábavu pro vás a vaše děti Koncerty - Program koncertů pro tuto i nadcházející sezónu. On-line přehled koncertů pro celou ČR Vstupenky a koncerty. Vstupenky. Vracení abonmá; Vracení jednotlivých vstupenek; Nákup on-line; Ceny vstupenek ; Koncerty. Klasické koncerty ; Koncerty pro děti a rodiče; Máme hosty; Mimořádné koncerty; Nabídka pro školy. Přijďte k nám; Přijedeme k vám; Filharmonie seniorům; Plán Sukovy síně; Praktické informace. Lída Helligerová - Koncerty pro děti, Hradec Králové. 1,112 likes · 1 talking about this. Lída Helligerová Zpěvačka sk. Schovanky a autorka hudebních představení pro děti.V případě vašeho zájmu o.. Jednodenní akce nabízí sérii koncertů v různých lokalitách Nelahozevsi a také bohatý doprovodný program ve formě workshopů a prohlídek pro děti i komentovaných prohlídek pro dospělé publikum. Koncerty se odehrají v autentických prostorech spjatých s Dvořákovým dětstvím v Nelahozevsi: ve skladatelově rodném domě, v.

Sportovní vyžití. >. Pro děti. V největších moravských lázních Luhačovice se v každém ročním období zabaví i vaše děti. Město pro ně připravilo mnoho dětských atrakcí, které potěší i rodiče dychtící po odpočinku. Atraktivní je třeba koupání v nedaleké přehradě s Aquaparkem Duha nebo jízda autovláčkem V sobotu 12. září oslaví Pražská tržnice 125 let od svého otevření bohatým programem pro celou rodinu Moravskoslezský kraj nabízí v září a říjnu možnost navštívit výběr těch nejatraktivnějších míst zcela zdarm Národní muzeum pro děti Muzejní jednohubky Virtuálně do muzea bez bariér Navštivte nás Objekty Vstupenky Národní muzeum bez bariér Koncerty v Českém muzeu hudby. 1. 9. 2021 - 30. 6. 2022 Program koncertů 2021/2022. Spolupráce.

Dětské festivaly a koncerty Informuji

Koncerty pro děti. Stránky aktuálně prochází rekonstrukcí. Děkujeme za pochopení Po roční pauze se opět můžete na Lipně těšit na nejpopulárnější závody překážkového běhání na světě. Kombinace běhu, zdolávání překážek v mnohdy náročném terénu, a to za každého počasí. Závody pro profíky, rekreační amatéry i děti přináší pořadatelé Lipno Spartan Race 2021. 11 Držitel Grammy a izraelsko-americký jazzman Oran Etkin se vrací do Česka se svým interaktivním koncertem Timbalooloo pro děti od 3 do 10 let. Jedná se již o tradiční součást vzdělávacího programu Mladí ladí dětem v rámci mezinárodního festivalu Mladí ladí jazz. Interaktivní koncert umožňuje dětem vnímat hudbu skrze jejich fantazii

Pro děti - SAZKATICKET

Hudebně-divadelní skupina Rybníkáři - skvělá hudba pro děti i dospělé, pohádky, karnevaly, koncerty, festivaly a klubové večery. Hrajeme již více jak 30let O ná 61. mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. FILMFEST, s.r.o. Filmová 174 760 01 Zlín - Kudlov Czech Republic TEL.: +420 724 351 09 pro vystavovatele / for exhibitors; mini ceny 2021. mini defilé léto 2021. mini bylo maxi, děkujeme! mini interview: kamila hexnerová. bude nám pět! festival na podzim zrušen! namaluj mi mini. mini spring 2019. kouzelná mini zima. cvičení pro děti Dětské závody startují v 9:00 a nabízí možnost pohybu dětem v každém věku. Pro celou rodinu nebo partu kamarádů je ideální nezávodní Family jízda Lesů České republiky (trasa D). V rámci Family jízdy se můžeš zastavit u populární Lesní občerstvovačky, kde doplníš síly na závěrečnou část Hrad Karlštejn v létě nabízí večerní prohlídky, koncerty a speciální trasu pro děti Léto je v plném proudu a hlavní sezónu mají také na Karlštejně. Hrad, který si každoročně prohlédne na 250 tisíc návštěvníků, nenabízí pouze své tři prohlídkové okruhy, kopie české a císařské koruny či Kapli sv

Vzdělávací programy České filharmonie pro veřejnost

Vánoční jarmark 2020 Uherské Hradiště

Koncerty pro děti a rodiče - kfpar

Tip na akci pro rodiny s dětmi: Mezinárodní hudební festival F. L. Věka - Horna a klavír v zámecké obrazárně. Adresa: Opočno, okres Rychnov n.Kn., Česká republika. VYLETY-ZABAVA.CZ - tipy na výlety a zábavu pro děti Tyto speciální koncerty se uskuteční v těchto městech: Kroměříž, Valtice, Čeladná, Moravská Třebová, Mostkovice u Prostějova, Chrudim a Žatec. Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P zdarma, doprovod jedné osoby 295,-Děti do 6 let mají vstup ZDARMA. pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajiště Městská hra pro děti věnovaná Františku Kupkovi, světově proslulému malíři z Opočna. Zábavnou formou provede děti uličkami města, zámeckým parkem i nádvořím zámku. Vhodná je pro děti ve věku 6-10 let, dětské skupiny i školní třídy. Úkoly jsou ale koncipovány tak, aby se bavila celá rodina a zapojit se mohli. Děti se umí pěkně nudit. I o prázdninách a dovolené. V Třeboni je naštěstí dost atrakcí, díky kterým na to nebudou mít ani chvíli čas. Na své si přitom mohou přijít všechny věkové kategorie. Pokud své potomky potřebujete unavit, máte na výběr z řady sportovních aktivit. Nabízíme ucelené tipy pro děti či celé.

Koncerty, festivaly, grilování i program pro děti

Jihlava- koncerty, festivaly 2021, divadla, akce pro děti

Na Vaši Firemní akci, Family Day, festival, party, dodáme zábavný program pro děti. Vybírejte si z připravených programů nebo si zadejte poptávku. vydejte se s námi na výlet do Ráje hlavolamů (přes 150 mechanických hlavolamů Pro děti. Zvolit měsíc. leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec. Zvolit rok. 2021 2022 DNES ZÍTRA VÍKEND. Akce zdarma. vše kultura zábava sport gastro poznání lifestyle pro děti. pro děti: vše vše Kultura Sport Kurzy Příroda Divadlo Hry Zábava Kreativita S tatínkem Benefiční. celá Praha Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10 Praha Západ Praha Východ Mimo Prahu Po Praze

Liberecký kraj- koncerty, festivaly 2021, divadla, akce

Kalendář akcí v Táboře - oficiální portál pro

Cyklus koncertů pro děti a rodiče - Jihočeská filharmoni

Mnozí si možná vzpomenou na Roztančený festival. Ten pořádal Karlovarský kraj v době Mezinárodního filmového festivalu ve Dvořákových sadech a lákal rodiny s dětmi a další lidi na pestrý program. Naposledy se Roztančený festival, na který přišly stovky a za celý den možná i tisíce lidí, konal před dvěma lety a byl zakončen koncertem Karlovarského symfonického. Zábava a zážitky pro děti 10. Fitness 10. Průměrné hodnocení využitých nabídek z kategorie Koncerty je 4,5 z 5 hvězdiček. Zákazníci Slevomat.cz ušetřili 14 203 454 875 Kč nákupem 26 358 396 voucherů a tato čísla rostou každým dnem. Přihlaste se

Varhanní Vyšehrad: Varhanní odpoledne pro děti Bazilika

Poznávací zájezdy a aktivní dovolená pro rodiny s dětmi. Proč s CK HOŠKA TOUR: Vlastní tým průvodců, pro které cestování není jenom prací; U nás je zajímavý program na prvním místě; Oblíbená místa kombinujeme s těmi neobjevenými Specialisté na zážitky od roku 199 Během koncertů mohou být pořizovány fotografie a videa za účelem propagace Moravské filharmonie Olomouc prostřednictvím webových stránek, sociálních sítí a tiskových materiálů VyšeHrátky nabídnou divadlo pro všechny. Osmnáctý ročník festivalu pro děti a jejich rodiče s názvem VyšeHrátky se v termínu od 3. do 5. září 2021 uskuteční v prostorách Královské a knížecí akropole na pražském Vyšehradě. Kromě divadelních představení nabídne workshopy různého zaměření, letní kino nebo SWAP dětského oblečení FILMFEST, s.r.o. Zlín Film Festival - Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně je organizován společností FILMFEST, s. r. o., se sídlem Filmová 174, 760 01 Zlín, ČR Festival her a hraček pro malé i velké. Milé děti, vážení rodiče a Vy všichni, kteří se rádi bavíte, srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši návštěvu na 7. ročníku festivalu her a hraček pro malé i velké. Bude na novém místě, a to v DK Dukla Pardubice, bude také až v roce 2021. Z důvodů nařízení Vlády ČR v.

Pro festival DejVícePraze je důležitý také charitativní rozměr v podobě podpory Týmu dětské podpůrné péče FN Motol, který zahájil svou činnost v roce 2017 a dosud převzal do péče bezmála 400 dětských pacientů a jejich rodin z celé České republiky. Jedná se děti s diagnózou život ohrožujícího nebo život limitujícího onemocněn Ve snaze neochudit vás o novinky a knihy, které by neměly zapadnout, ve snaze spolupracovat s vámi a být vám nápomocní k výběru četby pro děti různých věkových kategorií, jsme pro vás nachystali: - seznamy doporučené četby v jednotlivých kategoriích Doporučená četba pro 1. třídu Doporučená četba pro 2. - 3. tříd Zlín - Ve Zlíně dnes začne filmový festival pro děti a mládež. Letošní 61. ročník je kvůli pandemii koronaviru rozdělený na dvě části. Jarní část v tradičním termínu festivalu nabídne programy on-line, potrvá do 1. června. V září se uskuteční druhá část, která by podle pořadatelů měla mít již klasickou podobu, tedy s diváky v kinech a řadou. Děti byly nevybouřené, kempy jim prospěly. Zájem o doučovací kempy zdarma byl podle organizátorů přes léto enormní. Ministerstvo školství nabídlo dotace čtvrt miliardy až pro sto tisíc dětí. Kolik se jich ale táborů zúčastnilo a zda bylo vše v pořádku, resort vyhodnotí na podzim. Už teď ale zaznívají pozitivní. Smejko a Tanculienka je populární hudební dvojice, hrající písničky pro děti. Páté výročí populární dvojice Smejko a Tanculienka oslavíme největšími pohádkovými a tanečními hity. Před hladovým vlkem zachráníme Kůzlátka i Medvídka. Opět přilítne náš Papagáj a dědeček zkusí vytáhnout Řepku

Akce pro děti Česká Lípa- koncerty, festivaly 2021

S radostí oznamujeme, že krajské kolo XIII. ročníku soutěže Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji, které se mělo uskutečnit 12. a 13. března 2020 ve výstavním centru IDEON v Pardubicích se uskuteční již v květnu 2021.. S ohledem na stále trvající pandemii koronaviru jsme se rozhodli krajské kolo soutěže uspořádat distanční formou Pro dospělé se vstupné navyšuje o 80 Kč, a to na 250 korun. Protože jde o festival pro děti, vstupné jsme jim odpustili. Na druhou stranu rostou náklady na festival, takže zdražujeme, zdůvodňuje změny sobotního vstupného Jana Nájemníková Akce pro děti Brno - město Termíny koncertů a festivalů v Brně pro rok 2021. Seznam klubových koncertů, velkých koncertů v halách, festivalů a dalších hudebních akcí v Brně. Koncerty Festivaly Přidat koncert v Brně ZDARMA. Strana: << < > >> Zatím neexistuje žádná akce.. Olympijský festival je zaměřen na návrat dětí ke sportu, podporuje je v tom i hrací karta. Stejně jako v roce 2018, i letos je možné ji za 50 korun koupit u pokladen nebo v Centru Hracích karet. Podle počtu splněných výzev získají děti diplom, medaili či dárky od partnerů Akce pro děti Auto Moto Den dětí Divadlo Divadlo, kino Festivaly Fotbal Hody Jarmarky a trhy Jiné akce Kino Koncerty Kultura Poutě Přednášky a kurzy Setkání a srazy Slavnosti Sportovní akce Taneční zábavy a plesy Tradice a řemesla Turistika Vaření, Gastronomie Veletrhy Velikonoce Víno Pivo Výstavy Zábava, párty Zvyky a tradic

Akce pro děti • Kalendář akcí • AkceZaBrnem

Kynžvart 23. 8. 2021 V tradičním termínu se na západě Čech setkají účastníci třetí evroé ligy Pro Golf Tour, na turnaji s názvem ALTEPRO Trophy 2021. V trochu pozměněném formátu se soutěž odehraje mezi 27. a 29. srpnem na hřištích Sokolov a Kynžvart. Ve startovním poli nebudou chybět úspěšní čeští profesionálové v čele s Matyášem Zapletalem, který. Letní Letná: hravé disciplíny pro děti i hvězda ve frontě Hračky vyrábí z materiálů ze sběrných dvorů a pro hry využívá pouliční prostory. Koš na nádobí tak neváhá použít na basketbal, z jízdního kola vyrobí ptáka a z jeho řetězu zase hada. A na žehlícím prkně vytvoří závodní okruh pro náprstky Pozor na nová pravidla pro Doprovody na NOVA Junior Trophy Maratonu. Vyhlášení každé kategorie proběhne ihned po dojezdu vybrané kategorie. Děti do 5 let a odrážedla dostanou účastnický diplom v cíli. Tombola bude předem losována ze všech předem přihlášených startovních čísel a ceny lze vyzvednout v KPŽ SHOPU v areálu Výsledky hodnocení soutěže Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji, XIII. ročník, krajské kolo 10. až 18. května 2021 21. 5

Lída Helligerová - Koncerty pro dět

Festival Animánie si s dětmi můžete pustit online. Microsite Plzeň pro děti byla vytvořena v rámci projektu Marketingová podpora destinace Plzeň realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR Na ni jsme cílili nejvíc, aby se po všech těch měsících za počítači vrátila k pohybu. Přišly desítky tisíc rodin s dětmi. Skvělou motivací nejen pro děti byli i naši jihomoravští olympionici, kteří přijeli z Tokia rovnou na festival oslavit s námi svůj velký úspěch

Pučegl-catering sAktivní dovolená v Čechách? Jedině Lipno! | MODAZuzana Žáková - Klimplová, Národní divadlo BrnoZápadočeská galerie | Visit PlzeňEva Novotná, Národní divadlo BrnoPatřičný: Dřevo – VOŠUP a SUPŠ